Giriş Yap veya üye ol

Dropshipping XML Bayilik İş Modeli

Dropshipping XML Bayilik İş Modeli

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping , stok tutmak yerine, gelen siparişleri toptanbulurum.com 'a  yönlendirerek, ürünleri toptanbulurum.com 'un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Dropshipping :

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping , stok tutmak yerine, gelen siparişleri toptanbulurum.com ‘a  yönlendirerek, ürünleri deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi toptanbulurum.com ’un deposu üzerinden sağlanır.

toptanbulurum.com kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır.

Dropshipping sistemini sektöre ilk giriş yapan firmalardan biriyiz..

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.
 
Dropshipping İş Modeli ve Dikkat Edilecekler :

 
Dropshipping hizmetinden en basit yöntemle faydalanmanızı sağlıyoruz.


Bayilerimize dropshipping hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.


Profesyonel bir ekip :


Ürünlerin kargoda kırılmaması için koli/balonlu torba/havalı ambalaj yastığı/balonlu naylon gibi ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.


Müşterilerinize ürünlerin sağlam, hasarsız ve şık bir ambalaj içerisinde ulaştırılması için paketlemeye gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Son Müşteri adına fatura kesilmez ve müşteriye toptanbulurum.com faturası gönderilmez.

Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email/posta/kargo ile göndermekle yükümlüdür.

Kargo firmasında sorun yaşanmaması ve kargonun düzgün bir şekilde hızlıca müşterinize ulaşması için lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

Fatura ve Teslimat Adresi :

 Bayilerimizin en çok dikkat etmeleri gereken nokta Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi olacaktır. 

toptanbulurum.com sitemizde faturaları sitemizde kayıtlı bayi ünvanına kesilmektedir. Müşterinize fatura kesilmez

toptanbulurum.com ürün siparişi verirken sisteme yüklediğiniz Kargo Etiketi (PDF) ile kargonuzu müşterinize gönderir. ( Ürün fiyat kısmının sağ tarafında hangi kargo adı olduğu yazmaktadır. Doğru PDF'yi yüklemeniz gerekmektedir. )

Kargo Etiketini mutlaka her siparişinize mutlaka ÜRÜN ADI BİLGİLERİ GÖZÜKECEK ŞEKİLDE ekleyiniz. 

Kargolama :
 Kargolarınız  siparişlerinizi verdikten 48 saat içerisinde kargoya verilir.

Bayi tarafından yanlış kargo etiketi yüklenmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.

Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk veya parçalanmış gönderilmesi durumunda bunun görüntü alarak ve tutanak tutturarak tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları toptanbulurum.com' a aittir.


Bayilerimiz toptanbulurum.com üzerinden (Kredi Yükleme BAKİYE SATIN AL TIKLAYIN), Kredi Kartlı veya Havale ödeme yöntemiyle siparişlerini geçebilirler.

Bayilerin satış kanalı kısıtlaması bulunmamaktadır. Tüm Pazaryerleri, kendi web siteleri ve instagram, facebook gibi sosyal medya mecralarında satış yapılabilir. Platform öder PDF Yüklenen bayilerin kargo ödemesi yapmasına gerek yoktur. PDF Yüklenmediyse kendi adresine gönderim istiyorsa kargo ödemesi seçeneğini seçerek sipariş geçmelidirler.


Yasaklı Ürünler Hakkında;

Platformların, Pazaryerlerinin kendilerine özel kargo, ürün, ödeme vb. kuralları bulunmaktadır. toptanbulurum.com da bulunan ya da yeni eklenen ürünlerin hangi platformda, pazaryerinde yasaklı ürün olup olmadığı bayi/üye tarafından bilinmesi, araştırılması gerekmektedir.

toptanbulurum.com da bulunan ürünler ya da yeni eklenen ürünlerin hangisini hangi platformda, pazaryerinde satacağı bayi/üye insiyatifinde ve kontrolünde olup Yasaklı Ürün  ya da başka bir isim altında bayiye/üyeye platformdan, pazaryerinden olabilecek yaptırım, yetki belgesi istemi , ceza vb. sorumluluğu tamamen bayiye/üyeye aittir.

Satıcı (bayi) toptanbulurum.com web sitesinde bulunan ürünleri pazaryerlerinde satışa açarken ürünlerin Yasaklı Ürün  ya da başka bir isim altında olması gibi durumlar da yetki belgesi , satıcı belgesi , fatura silsilesi gibi evrak temini yapmamaktadır.

Not: XML ücretinin xml cıktısı için masrafları olduğu için iadesi kesinlikle yoktur. Siteye kayıt olduğunuz da bu onaylamış olursunuz.

Dropshipping xml bayilik olan Bayi, tüm Çalışma Koşullarını Okumuş, Anlamış ve peşinen kabul etmiş demektir.

Yükleniyor...